Jazyk JavaScript je ve vašem prohlížeči vypnutý. Některé funkce nebudo fungovat správně.

Plicní ventilátor GO2VENT

Firma CECHO patří již více než 15 let dodavatelského řetězce nadnárodního koncernu XEROX. Začátkem roku 2020 jsme získali pro naši společnost zásadní projekt v oblasti medicíny. Stali jsme se tak součástí boje proti celosvětové pandemii COVID-19.

Přispěli jsme výrobou několika plastových dílů do plicního ventilátoru GO2VENT. Vyrobené přístroje putovaly především do silně zasažených zemí v Jižní Americe, Indii, Rusku a ostatních zemích z celého světa.

plicní ventilátor GO2VENT

GO2VENT byl navržen pro nouzové použití při přírodních katastrofách a v ohniscích nemocí jako je například COVID-19. Ventilátor lze nastavit během několika minut, poskytuje podporu plicní ventilace a může být provozován až po dobu 30 dní. Ventilátory jsou používány i v ostatních krizových situacích. Plánovaná výrobní kapacita společnosti XEROX na výrobu plicních ventilátorů se pohybuje na úrovni 40 000 sestav plicních ventilátorů za měsíc.

Děkujeme tímto všem členům výrobního týmu za spolupráci při záchraně životů.

Další novinky

15/04/2020

Prohlášení k aktuální situaci ohledně pandemie COVID-19

FÓRUM ŽĎÁRSKÝCH ZAMĚSTNAVATELŮ, kterého je i naše společnost členem, vydalo společné prohlášení k aktuální situaci ohledně pandemie COVID-19.

06/12/2019

POUR FÉLICITER 2020

Vážení obchodní přátelé, děkujeme za dosavadní spolupráci, přejeme příjemné prožití svátků vánočních a úspěšný nový rok 2020.

14/11/2019

Inspirujeme studenty a hrajeme o bezdrátová sluchátka

Na Festivalu vzdělávání ve Žďáře nad Sázavou seznamujeme studenty základních a středních škol se společností CECHO.

ARCHIV NOVINEK