napište nám

zavřít odeslat dotaz

O společnosti

Firma Bohumil Cempírek Cecho, byla založena v r. 1995 jako obchodní a servisní zastoupení německého výrobce horkých systémů.

V roce 1997 se Cecho stalo prvním zahraničním zastoupením výrobce normalizovaných dílů společnosti FCPK Bytów Polsko (dceřiná společnost americké firmy SUPERIOR). Díky této spolupráci zajišťuje prodej normalizovaných dílů pro výrobu a opravy forem na vstřikování plastů, střižných a lisovacích nástrojů. Ve stejném roce začala také spolupráce s italskou firmou Rambaldi + Co vyrábějící miniaturní vstřikovací lisy a přídavné vstřikovací jednotky pro dvou a více komponentní vstřikování.

Od roku 2004 je firma Cecho držitelem certifikátu ISO 9001:2001.

V roce 2005 se Cecho stalo výhradním výrobcem komponentů pro horké vtoky společnosti ORYCON EU.

Roku 2008 došlo ke změně právní subjektivity ve společnost s ručením omezeným. Dále pokračuje pod názvem CECHO – BOHUMIL CEMPÍREK s. r. o.

V současnosti naše společnost zastupuje řadu zahraničních firem a disponuje vlastní nástrojárnou a vstřikovnou plastů. Díky svým 15-ti letým zkušenostem s horkými systémy a nástroji na vstřikování plastů může nabídnout komplexní řešení forem od konstrukčního návrhu formy po dodávku kompletního nástroje, případně i finální výrobu požadovaných plastových výlisků.

Firma Bohumil Cempírek Cecho, založená v r. 1995, nabízí komplexní řešení forem, od konstrukčního návrhu formy, dodávky kompletního nástroje sestaveného z certifikovaných normalizovaných dílů výrobce FCPK, Polsko a temperovaných vstřikovacích systémů ORYCONEU které sami vyrábí a servisuje, výrobu vlastní formy až po finální výrobu požadovaných plastových výlisků.