napište nám

zavřít odeslat dotaz

SF Technik

SF Technik se s více než 40 letými zkušenostmi, kompetentním týmem zaměstnanců, a také širokou obchodní a servisní sítí, snaží překonávat očekávání zákazníků v oblasti ceny, služeb a technické podpory.

Hlavním cílem je spokojenost zákazníka, proto SF Technik úzce spolupracuje se svými partnery. Výrobky na základě zpětné vazby neustále zlepšuje s cílem být vždy jeden krok před požadavky průmyslu.

Díky optimalizaci distribuční sítě a evropského skladu v Německu garantuje dodávky "just in time" a převyšuje tak nároky na krátké dodací lhůty a nejlepší dostupnost výrobků.

Jako exkluzivní distributor VEP Automation nitrogen cylinders, prvního evropského výrobce plynových pružin od roku 1970, podporuje SF Technik své zákazníky při implementaci každého projektu. Velmi oceňovanou službou je údržba plynových pružin, kdy se díky rychlé opravě výrazně prodlouží jejich životnost.

Pružiny VEP jsou schváleny v německých automobilkách VW/Audi, Mercedes a GM/Opel. Jsou preferovanou volbou mnoha nástrojáren, jako důležitá součást střižných a tvářecích nástrojů.

Vyzkoušejte a porovnejte plynové pružiny VEP s konkurencí přímo ve vašich funkčních nástrojích. Výsledek vás jistě přesvědčí.